• Kategorie
  • Szukaj

Ubranka niemowlęce – bielizna dla niemowląt

Wybór bielizny dla malucha jest ważnym, niemal kluczowym etapem kompletowania jego garderoby. Można śmiało stwierdzić, że bielizna dla noworodka jest prawie tak samo ważna jak pierwsza wyprawka. Wielu rodziców zadaje sobie pytanie: „Czy noworodek potrzebuje bielizny?” Odpowiedź jest prosta – jak najbardziej. Nie da się jednak ukryć, że jest ona trochę inna, aniżeli w przypadku starszych dzieci czy dorosłych. W niemowlęcej garderobie nie może zabraknąć… body, a więc koszuli z majteczkami w jednym. Już na samym początku warto wybrać modele zapinane na napki na całej długości. Ubranka te będą wygodniejsze, co ma spore znaczenie, jeśli przyjdzie nam przebierać malucha kilka razy dziennie. Elementem bielizny jest także kaftanik. Każdy noworodek powinien posiadać skarpetki. W pierwszych dniach mogą one osłaniać rączki, w późniejszych doskonale sprawdza się na nóżki. Nie da się ukryć, że dobrą opcją są również rajstopki niemowlęce– zwłaszcza w zimie.

O tym należy pamiętać

Jeżeli kupujesz bieliznę dla noworodka w ramach prezentu „powitalnego”, a więc przed jego urodzeniem albo świeżo „po” dokładnie upewnij się, jaką płeć ma dziecko. Jeżeli nie wiesz bądź nie jesteś pewien, lepiej zdecydować się na zakup czegoś innego. Wprawdzie możemy znaleźć niektóre elementy uniwersalne, aczkolwiek podarowanie rodzicom chłopczyka czegoś, co wyraźnie dedykowane jest dla dziewczynki, mogłoby ich urazić. Bielizna dla niemowląt musi być dopasowana do jego płci.   Wzór to ostatnie na co powinniśmy patrzeć wybierając bieliznę dla malucha. Poszczególne jej elementy powinny być dopasowane do ciała dziecka. Nie możemy zapominać również o wygodzie. To, co wydaje nam się miłe w dotyku, wcale nie musi być takle dla noworodka. Nie bądźmy rozczarowani, gdy maluch ściągnie podkoszulkę, gdyż ta nie będzie mu odpowiadać. Jeśli chodzi o dopasowanie, zmuszeni jesteśmy wiedzieć, ile niemowlę ma centymetrów. Podstawowe wymiary sprawią, że łatwiej nam będzie dobrać coś odpowiedniego.   Bielizna dla niemowląt nie powinna być ani za mała ani za duża, ze szczególnym uwzględnieniem tego pierwszego. Nic się nie stanie, jak kupimy komplecik o rozmiar czy dwa większy – najwyżej założymy go trochę później. Noszenie małych ubranek może natomiast spowodować poważny dyskomfort u dziecka, a nawet doprowadzić do sytuacji zagrażających jego życiu. Wyprawka dla noworodka  Z bielizną dla malucha jest podobnie jak z bielizną dla kobiet – liczy się jej jakość. Panowie rzadko kiedy przykładają wagę do tego, co na siebie wkładają, zwłaszcza pod spód. Wzorowanie się na nich nie jest zatem najlepszym pomysłem. Panie natomiast dbają zarówno o jakość jak i wygląd tego, co noszą.

Co oferuje 4-baby..pl ?

4-baby.pl ma w swojej ofercie praktyczną bieliznę dedykowaną każdemu maluchowi. Odpowiednio dobrana zapewni dodatkową warstwę cieplną podczas zimowych spacerów. Uwaga! Bielizna dla niemowląt powinna być uszyta z najlepszych jakościowo materiałów i tkanin – przyjaznych delikatnej skórze. W ofercie 4-baby.pl znajdziecie ubranka, które nie posiadają szkodliwych pestycydów oraz chemicznych oczyszczaczy. Wszystkie są bezpieczne – nie powodują podrażnień oraz reakcji alergicznych. Prym wiedzie oczywiście tkanina naturalna, a więc wysokiej klasy bawełna. W przypadku bielizny, która przylega bezpośrednio do delikatnego ciała dziecka stronimy od sztucznych dodatków w postaci poliestru czy nylonu. W naszym sklepie znajdziecie między innymi praktyczne body. Wiemy, że regularne przebieranie malucha może bywać frustrujące, zwłaszcza jak musimy to robić X razy dziennie. Prezentowane przez nas body posiadają praktyczne zapięcie, które umożliwi szybkie przebranie malucha, niezależnie od miejsca. Zapięcie w postaci napek nie ogranicza ruchów dziecka. To, co pragniemy Wam zaoferować to również wyjątkowe kaftaniki. Warto zwrócić uwagę na najmodniejsze w sezonie zimowym wzory i motywy. Posiadamy praktyczne, tradycyjne kaftaniki w postaci rozpinanych koszulek, zawiązywane na troczki, a także kaftaniki zapinane na napki. Nasze kaftaniki, w porównaniu to produktów konkurencyjnych, nie powodują dyskomfortu w czasie codziennego funkcjonowania.   Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nasza kolekcją skarpeteczek, rajstop oraz innych ubranek niemowlęcych. Zarówno rajstopki jak i majteczki są proste, bezuciskowe i bez problemu pomieszczą w środku pieluszkę. Nawet jeżeli nie planujemy częstych zimowych przechadzek, warto zaopatrzyć się w kilka par rajstopek. Nigdy nie wiadomo, jaka pogoda będzie za dzień lub dwa oraz czy sytuacja nie zmusi nas do wyjścia z dzieckiem. W sklepie znajdziecie dużo więcej modnych, stylowych, a co najważniejsze wygodnych dla malucha ubranek. Warto zwrócić uwagę na wyprawki niemowlęce, które bez wątpienia sprawdzą się jako upominek dla świeżo upieczonych rodziców. W środku znajdziemy wszystko, co najpotrzebniejsze dla malucha w jego pierwszych dniach życia (oczywiście, jeśli chodzi o ubranka).