• Kokon niemowlęcy

Symbol: kokon-33

Bezpieczeństwo i komfort dziecka jest priorytetem dla każdego rodzica. Aby spełnić najważniejsze obowiązki względem swojego dziecka, możemy korzystać z wielu dedykowanych rozwiązań. Usprawniają one opiekę nad maleństwem, a jednocześnie zapewniają mu dużą wygodę. Jednym z tych rozwiązań jest miękki i komfortowy kokon niemowlęcy.

Uszyte w: Polsce
129.99
para
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 14.99
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska Inpost 14.99
Przesyłka kurierska Inpost (Pobranie) 16.99

Zamówienie telefoniczne: 535445773

Masz pytania dotyczące towaru

Co to jest kokon dla niemowlaka?

 

Jest to specjalnie zaprojektowana i wykonana z dbałością o detale miękka konstrukcja z bocznymi ściankami. W kokonie można bezpiecznie położyć dziecko na miękkim podłożu, tworząc mu indywidualne miejsce do spania. Zabezpieczeniem przed wypadnięciem z kokonu są boczne ścianki, wykonane z miękkiego i sprężystego materiału. Nie tylko podnoszą one komfort użytkowania kokonu, ale również dają dziecku duże poczucie bezpieczeństwa, odcinając go od niepożądanych bodźców zewnętrznych.

 

Do czego można używać kokon niemowlęcy?

 

Kokon to uniwersalny produkt, który może być używany na wiele różnych sposobów. W zależności od potrzeb, kokon może być wykorzystywany do bezpiecznego noszenia dziecka na rękach, może stanowić posłanie do spania i odpoczynku, a także stać się jego osobistym, mini placem zabaw.

 

Przenoszenia dziecka w kokonie

 

Noszenie dziecka na rękach zawsze jest jedną z bardziej stresujących czynności, którą rodzice muszą wykonać. Naturalny lęk o to, czy dobrze trzymamy dziecko na rękach, czy nie wyrządzimy mu krzywdy lub nie spowodujemy dyskomfortu, zachęca do korzystania z kokonu. Znajdujące się w jego wnętrzu dziecko może bezpiecznie i wygodnie leżeć, a rodzic ma zapewniony pewny i solidny uchwyt od dołu. Kokon może służyć do usypiania dziecka na rękach, przenoszenia śpiącego malucha do innego pokoju, a nawet by bezpiecznie zanieść dziecko do samochodu.

 

Kokon niemowlęcy miejscem do spania

Aby dziecko mogło szybko zasnąć i spać bez przebudzenia tak długo, jak potrzebuje jego mały organizm, potrzebuje komfortowego miejsca. Powinno ono być miękkie, chronić przed upadkiem, a także separować od chłodu i niechcianych bodźców zewnętrznych, takich jak światło, ruch czy hałas. Kokon świetnie się w tej roli sprawdza. Jest uszyty z miękkich i sprężystych materiałów. Ponadto, zestaw obejmuje wygodną poduszkę i kołderkę – oba elementy są dwustronne. Na samym dnie kokonu znajduje się wyjmowany materac, który w razie zabrudzenia może być łatwo wyprany, suszony i ponownie założony.

 

Większa higiena na co dzień – tylko z kokonem

 

Korzystanie z kokonu zapewnia dziecku również bardzo dobrą higienę i pozwala chronić jego zdrowie. Zamiast kłaść małe dziecko na kanapie, na której siedzą inni ludzie w brudnych ubraniach, lepiej i higienicznej pozostawić go w własnym kokonie, którego elementy mogą być na bieżąco prane. Dziecko, bez względu na wiek, będzie się czuć bezpiecznie i komfortowo w kokonie. Chętniej będzie w nim zasypiać, ponieważ stanie się on miejscem, które darzy zaufaniem i czuje się w nim naprawdę dobrze. Również rodzice będą spokojniejsi o zdrowie swojego malucha, widząc jego zadowolenie i radość, kiedy przebywa w ciepłym, miłym i ładnym kokonie niemowlęcym.

 

 

 

Wymiary zewnętrzne kokonu to ok. 80x50 cm, a wewnętrzne ok. 60x34 cm.

Instrukcja użytkowania:

  • prać w całości w pralce w temperaturze 30º,
  • program delikatny, max - 800 obr. wirowanie,
  • prasować bawełnianą tkaninę w temperaturze do 110 st. C.,
  • stosować delikatne detergenty,
  • nie stosować wybielaczy,
  • nie prać ręcznie,
  • nie suszyć w suszarce bębnowej.

Specyfikacja:

  • gramatura tkaniny bawełnianej: 125 g/m2
  • gramatura tkaniny Minky: 400 g/m2
  • gramatura wypełnienia silikonowego: 80 g/m2 oraz 150g/m2

Nasi partnerzy:

pasek-z-logotypami_a(2).jpgpasek-z-logotypami_b(2).jpg