• Kokon niemowlęcy

Symbol: kokon-37

Spodziewacie się dziecka? Już teraz obawiasz się tego, jak bezpiecznie nosić go na rękach? Jak zorganizować mu miejsce do spania w łóżku, łóżeczku lub na kanapie? Jak mieć malucha pod kontrolą, zapewniając mu jednak pewną swobodę ruchów? Z myślą o takich i innych obawach powstał kokon niemowlęcy. Ten prosty przedmiot jest nieodzowny w domu każdego młodego rodzica.

Uszyte w: Polsce
129.99
para
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 14.99
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska Inpost 14.99
Przesyłka kurierska Inpost (Pobranie) 16.99

Zamówienie telefoniczne: 535445773

Masz pytania dotyczące towaru

Prezent dla młodego rodzica

 

Ktoś w Twoim otoczeniu niebawem zostanie rodzicem? Nie wiesz jaki prezent mu sprawić? Zamiast kupować zbyt duże ubranka, warto pomyśleć o czymś, co przyda się tu i teraz. Kokon niemowlęcy zalicza się do takich rzeczy. Jego wykonanie oraz idea, która przyświecała powstaniu projektu, zachwyci każdego rodzica, jak i jego dziecko.

 

Jakie funkcje spełnia kokon? Noszenie dziecka

 

Zaleta prezentowanego kokonu niemowlęcego jest jego uniwersalność i wszechstronność stosowania. Czego obawia się niemal każdy młody rodzic? Przede wszystkim tego, jak bezpiecznie nosić dziecko na rękach. Konieczność podtrzymywania główki, obawa o to aby dziecko nie wypadło z rąk, wątpliwości jak otwierać drzwi. To wszystko są naturalnymi obawami, towarzyszącymi każdemu przyszłemu rodzicowi. Kokon niemowlęcy nie wyręczy ich z noszenia dziecka na rękach, ale na pewno uczyni to łatwiejszym i bezpieczniejszym. Kokon pozwala na pewny chwyt od spodu i boku, podczas kiedy dziecko w dalszym ciągu będzie mogło wygodnie i bezpiecznie leżeć wewnątrz.

 

Przewracanie na bok podczas spania

 

Kokon z powodzeniem można wykorzystywać jako miękkie miejsce do spania dla dziecka. Umieszczone w jego wnętrzu dziecko, jest chronione od boków i dołu przed wypadnięciem. Kokon posiada specjalnie wyprofilowane obrzeże, które nie dopuszcza do wypadnięcia maleństwa na zewnątrz. Umieszczenie kokonu na łóżku lub kanapie i położenie w nim dziecka, aby mogło wygodnie i bezpiecznie spać, to najlepsze co może zrobić każdy rodzic. Nawet kiedy dziecko postanowi przewrócić się na drugi bok, można mieć pewność że obrzeża utrzymają go wewnątrz kokonu.

 

Ochrona przed chłodem dzięki kokonowi

 

 

Patrząc na kokon niemowlęcy, należy zdawać sobie sprawę z tego, że jest on czymś więcej niż puchatym otulaczem dla dziecka. W jego wnętrzu znajduje się kilka dodatkowych elementów, odpowiedzialnych za komfort i bezpieczeństwo malucha. Pierwszy z nich to super wytrzymały materac. Drugi to poduszka, a trzeci to kołderka. Każdy z tych elementów jest dwustronny, a jego konstrukcja pozwala na zdjęcie poszycia i wypranie w pralce automatycznej. Kokon można używać jako dodatkowa ochrona przed chłodem, np. podczas przenoszenia dziecka z domu do samochodu. Kokon niemowlęcy można również umieścić wewnątrz wózka, kiedy wybieramy się z dzieckiem na spacer, a dzień jest nieco chłodniejszy. Nie zapomnijmy również o tym, że sam kokon może pełnić rolę niewielkiego kojca dla dziecka, w którym można go umieścić na kanapie lub podłodze. Boczne ścianki nie pozwalają mu się wydostać na zewnątrz, zabezpieczając przed ewentualnym upadkiem z wysokości. To wszystko można mieć w niezwykle przystępnej cenie i to jako produkt w 100% bezpieczny dla każdego malucha.

 

Wymiary zewnętrzne kokonu to ok. 80x50 cm, a wewnętrzne ok. 60x34 cm.

Instrukcja użytkowania:

  • prać w całości w pralce w temperaturze 30º,
  • program delikatny, max - 800 obr. wirowanie,
  • prasować bawełnianą tkaninę w temperaturze do 110 st. C.,
  • stosować delikatne detergenty,
  • nie stosować wybielaczy,
  • nie prać ręcznie,
  • nie suszyć w suszarce bębnowej.

Specyfikacja:

  • gramatura tkaniny bawełnianej: 125 g/m2
  • gramatura tkaniny Minky: 400 g/m2
  • gramatura wypełnienia silikonowego: 80 g/m2 oraz 150g/m2

Nasi partnerzy:

pasek-z-logotypami_a(2).jpgpasek-z-logotypami_b(2).jpg