• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakierki

Lakierki – wygodne, praktyczne, modne

Wielu rodziców uważa, że lakierki to buciki, które już dawno wyszły z mody. Nic bardziej mylnego! Buty te przeżywały prawdziwe „boom” kilka lat temu. Przez pewien okres było o nich zupełnie cicho – projektanci niemal całkowicie pomijali ten rodzaj. Jednakże… kilka miesięcy temu lakierki znów wróciły do łask. Coraz częściej możemy je znaleźć w czasopismach o modzie poświęconych najmłodszym z najmłodszych – niemowlętom. Lśniące buciki stanowią swojego rodzaju ozdobę, która doskonale podkreśla charakter całej stylizacji. Odpowiednio dobrany kolor sprawi, że każda mała księżniczka będzie wyglądać olśniewająco – nie tylko modnie, ale również elegancko. Mówiąc o lakierkach nie możemy pomijać ich funkcji praktycznej. Buciki te bez wątpienia sprawdzą się w przypadku każdego stroju – zarówno tego bardziej formalnego, jak i codziennego np. na spacery.

Lakierki na chrzest

Lakierki to buciki wprost stworzone na chrzest. Te bajeczne buty niemowlęce wyglądają zjawiskowo, zestawione z biała, klasyczną sukieneczką bądź spódniczką. Większość rodziców odchodzi od klasycznej wizji ubranek na Chrzest Święty i decyduje się na coś mniej formalnego, aczkolwiek równie eleganckiego – kreacje w innym kolorze aniżeli biel np. błękitne, różowe czy beżowe. Lakierki, niezależnie od koloru, jaki wybierzemy, będą wyglądać modnie i stylowo. Zależnie od „wizji” możemy wybrać buciki o oryginalnej barwie np. w kolorze czerwonym i zestawić je z pastelowymi ubrankami. To prosty sposób, by obuwie pełniło jednocześnie rolę ozdoby.

Buciki niemowlęce – piękny dodatek dla Twojej pociechy

W naszej kolekcji znajdują się różnego rodzaju lakierki niemowlęce – zarówno te bardziej formalne, jak i takie, które sprawdzą się podczas codziennych spacerów czy wycieczek do rodziny. Wszystkie buciki charakteryzują się tym, że są niezwykle lekkie. Ma to niewątpliwie duży wpływ na komfort użytkowania obuwia przez maluszka. Jako, że całość jest również wygodna, delikatne nóżki dziecka nie męczą się, nawet w przypadku długotrwałej eksploatacji produktu. Sam but osadzony został na gumowej podeszwie. Miękki, delikatny środek zapobiega otarciom czy ewentualnym urazom. Lakierki posiadają zapięcie, które uniemożliwię zsunięcie się buta. Chociaż lakierki najczęściej wybierane są, jako dodatek do kreacji na chrzest, bez obaw możemy je nosić na co dzień do eleganckiej sukienki czy też spódniczki. Ten praktyczny dodatek sprawi, że nasze maleństwo będzie wyglądać jak mała księżniczka.