• Poduszka rogal – dla kobiet w ciąży i matek karmiących

Symbol: 24743 - 5

Okres ciąży jest jednym z najpiękniejszych w życiu kobiety, ale również jednym z najbardziej wymagających. Rolą kochającego męża, partnera oraz troskliwej rodziny, jest zapewnić kobiecie w ciąże maksymalną ochronę, pomoc i opiekę. Można to robić na wiele sposobów. Jeden z nich to podarowanie poduszki ciążowej „rogala”.

Uszyte w: Polsce
Skład: Poszewka - 100% bawełna, Wypełnienie - 100% antyalergiczne włókna silikonowe
Wymiary długości około 140cm, szerokość około 75cm
194.99
szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 14.99
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska Inpost 14.99
Przesyłka kurierska Inpost (Pobranie) 16.99

Zamówienie telefoniczne: 535445773

Masz pytania dotyczące towaru

Co to jest poduszka dla kobiet w ciąży

 

Naturalnym efektem bycia w ciąży, są widoczne gołym okiem zmiany w ciele kobiety. Z każdym kolejnym tygodniem ciąży, powiększa się brzuszek. Oznacza to zwiększenie wagi o dodatkowe kilogramy. To obciążenie nie pozostaje bez wpływu na stan zdrowia i komfort kobiety. Każda z pań w indywidualny sposób odczuwa te zmiany. Dla części mogą być mniej dotkliwe, dla innych utrudniają nawet poruszanie się, siedzenie, leżenie i spanie. Brak wystarczającej ilości dobrego snu sprawia, że osłabieniu ulega układ odpornościowy matki, pogarsza się jej samopoczucie, co może mieć negatywny wpływ na rozwój dziecka. Brak snu to większa podatność na zdenerwowanie i stres, który jest jednym z czynników uwalniania nadmiaru kortyzolu. Hormon ten ma negatywny wpływ na zdrowie mamy i dziecka, mogąc np. utrudniać późniejszy powrót do normalnej wagi ciała.

 

Poduszka rogal i jej sekrety

 

Innowacyjna poduszka dla kobiet w ciąży to produkt, który szybko podbił cały świat. Również w Polsce jest bardzo popularna i chętnie kupowana. Wygląda jak rogal z dwoma długimi ramionami. Ich długość nie jest przypadkowa, tylko szczegółowo wymierzona, tak aby zapewniać podparcie brzucha od dołu oraz z dwóch boków. Siedząc na kanapie i oglądając film, poduszkę umieszcza się na udach, tak aby podtrzymywała brzuch z każdej ze stron. Chcąc wygodnie zasnąć w swojej ulubionej pozycji na boku, poduszkę podkładamy pod brzuch, zapewniając sobie większy poziom bezpieczeństwa. Poduszkę można również wykorzystywać pod urodzeniu dziecka. Jest przydatna podczas karmienia piersią, może być również wykorzystana do stworzenia komfortowego kojca do snu.

 

Sprawdź jak zbudowana jest poduszka dla kobiety w ciąży

 

Rozumiejąc jak ważna jest troska o zdrowie kobiet w ciąży i ich dzieci, poduszka rogal została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Są one antyalergiczne, bardzo łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i odporne na zużycie. Zewnętrzna poszewka wyposażona w zamek błyskawiczny została uszyta ze 100% bawełny. W jej wnętrzu znajduje się wkład wypełnionym włóknami silikonowymi. Dlaczego właśnie wybór tego, a nie innego rodzaju materiału? Przede wszystkim włókna silikonowe są antyalergiczne, czego nie można powiedzieć np. o puchu lub pierzu. Ponadto nie chłoną wilgoci, są lekkie i bardzo sprężyste i zapewniają samoczynny powrót do pierwotnego kształtu, kiedy zwolnimy obciążenie.

 

5 powodów, dla których warto kupić poduszkę rogal

 

  • Zapewnia wysoki komfort snu i odpoczynku kobietom w ciąży,
  • Anatomicznie dostosowana do budowy ciała kobiety w ciąży,
  • Trwała, elastyczna, z możliwością stosowania na wiele sposobów,
  • Lekka i bardzo wytrzymała oraz łatwa w utrzymaniu czystości,
  • Atrakcyjny wygląd i delikatna w dotyku, idealna również dla małych dzieci.

 

Nasi partnerzy:

pasek-z-logotypami_a(2).jpgpasek-z-logotypami_b(2).jpg