• Poduszka rogal dla kobiety w ciąży

Symbol: 24743 -22

Jesteś szczęśliwą przyszłą mamą? A może jesteś dumnym mężem i przyszłym tatą? Nie możesz się doczekać, kiedy w Waszym domu będzie Was więcej? Gratulujemy! Jednak zanim to nastąpi, koniecznie trzeba zadbać o zdrowie i komfort kobiety w ciąży. Od tego jak się teraz czuje, będzie zależał stan Waszego dziecka i jej kondycja. Dużo odpoczynku, unikanie stresu oraz zdrowe jedzenie. My chętnie pomożemy Wam spełnić część tych wymogów! Poznajcie poduszkę dla kobiet w ciąży. Wymiary: 140x75

Uszyte w: Polsce
Skład: Poszewka - 100% bawełna, Wypełnienie - 100% antyalergiczne włókna silikonowe
Wymiary długości około 140cm, szerokość około 75cm
Brak towaru
194.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 14.99
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska Inpost 14.99
Przesyłka kurierska Inpost (Pobranie) 16.99
Masz pytania dotyczące towaru

Dlaczego kobieta w ciąży potrzebuje własnej poduszki

 

Nieprzypadkowo na kobiety w ciąży mówi się, że są w odmiennym stanie. Rzeczywiście stan ich organizmu jest w mocno odmiennej formie i kondycji, niż przez większość życia. Oto w ich brzuchu rozwija się nowe życie. W organizmie zachodzą zmiany hormonalne, a ciało staje się większe i cięższe. Nie można zapominać o tym, że te zmiany nie pozostają bez wpływu na codzienne czynności. Spanie, leżenie, siedzenie – to wszystko z powodu większego i cięższego brzucha może być trudniejsze niż zwykle. Pamiętajmy również o tym, że i sam brzuch, w którym znajduje się małe dziecko, również potrzebuje troski i ochrony. Może ją zapewnić specjalnie zaprojektowana do tego celu poduszka rogal lub poduszka fasolka.

 

Anatomiczny kształt poduszki dla przyszłych mam

 

Widząc naszą poduszkę, nie sposób nie skojarzyć jej z rogalikiem lub fasolką. Dokładnie tak jest. Dwa długie ramiona pozwalają opasać się wygodnie poduszką w pozycji siedzącej. Poduszka sprawdza się również kiedy leżymy na plecach. Odczuwasz wówczas ból? Ciężar brzucha wypycha plecy do tyłu? Oczywiście że tak. Wiele kobiet w ciąży bagatelizuje to, narażając się na trwałe problemy zdrowotne i zwyrodnienia kręgosłupa. Tymczasem można temu łatwo zapobiegać, stosując prawidłowe podpieranie pleców. Wykorzystanie naszej poduszki jest jednym z najprostszych rozwiązań. Środek poduszki umieszczony pod dolną częścią pleców pozwala utrzymać je wygięte w naturalny sposób. Przynosi to natychmiastową ulgę i ułatwia zasypianie.

 

Poduszka stworzona do leżenia

 

Poduszka dla kobiety w ciąży może również być wykorzystywana podczas leżenia na boku. W tej pozycji również brzuch może ciążyć w dół, a w przypadku zaśnięcia, może dojść do przekrzywienia całego ciała na bok. To również jest niekorzystne. Poduszka rogal zapewnia w tej pozycji odpowiednie podparcie ciała i podparcie brzucha. Jej długie ramiona dają wiele możliwości dogodnego stosowania, pozwalając kobiecie znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję.

 

Nie wyrzucaj poduszki po urodzeniu!

 

Czy tylko na czas ciąży nasza poduszka zdaje egzamin? Oczywiście że nie! Zachęcamy do jej używania również po szczęśliwym rozwiązaniu. Jest wiele możliwości i okazji, aby służyła Wam i Waszemu dziecku jeszcze przez długi czas.

 

  • Poduszka do karmienia – poduszkę można wykorzystywać podczas karmienia dziecka piersią. Pełni wówczas rolę becika, zapewniając dziecku bezpieczeństwo i komfort, a mamie dając poczucie bezpieczeństwa i pewny chwyt.

 

  • Siedzisko dla malucha – poduszka umieszczona na podłodze i jej zawinięte ramiona pozwalają stworzyć praktyczny i bardzo wygodny kojec. Dziecko ma zapewnioną ochronę z każdej ze stron, znajdując bezpieczeństwo i komfort, którego tak bardzo potrzebuje.

  • Polecane dla Ciebie

Nasi partnerzy:

pasek-z-logotypami_a(2).jpgpasek-z-logotypami_b(2).jpg